Bizi Arayın: 444 7 633

Kilo Verme Yöntemleri

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

Kilo Verme Yöntemleri

Bölgesel zayıflama, bedenin genel olarak Basen, göbek, bel bölgelerinde birikmiş olan yağların giderilmesi için kullanılan tekniklerin tamamıdır. İnsanlar şişman olmadığı halde bazı bölgelerde ki yağlanmalarından kaynaklı problem yaşarlar. Bu durumda yapılacak en etkili teknik spordur, diyet değildir. Bölgesel zayıflama da spor ve spor aletleri son derece işe fayda.

Spor yapmadan kullanılan spor aletleri, titreşim aletleri, terleten kıyafetler, zayıflama kremleri ve zayıflama bantları gibi teknikler pek işe yaramamaktadır. Bölgesel zayıflama da dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da şudur; Erkekler zayıflama hareketleri yaparken bu hareketleri yavaş ve ağırlıkla yapmalıdırlar. Kadınlar ise çabucak ve ağırlık kullanmadan yapmalıdırlar.

Bölgesel zayıflama metotları için üretilen çoğu ürün ve uygulama sistem mevcut. Ancak içlerine en fazla tercih edilen 3 teknik var. Bunlar:

1.Kavitasyon ile Kilo Verme:

Kavitasyon yöntemi vücut yağı yakma, vücut biçimlendirme, bölgesel kilo verme, cilt sıkılaştırma ve selülit tedavisinde son derece etkili bir teknik olarak kabul edilmektedir.

2. Lipoliz ile Kilo Verme:

Bölgesel yağlarınızın olduğu bölgeye enjeksiyonlar ile bir takım kimyasal maddeler veriliyordu ve bu maddeler bölgesel olarak zayıflanmak istenen alandaki yağları eritiyordu. Ancak sağlık bakanlığı Lipoliz uygulamasında kullanılan kimyasal maddelerin sağlığı zararlı olabileceği endişesi ile bu bölgesel zayıflama sistemini yasakladı.

3. Ultrakavitasyon ile Kilo Verme:

Ameliyatsız ve ilaçsız olarak uygulanan teknik bölgesel zayıflama adına yapılan en yan etkisiz zayıflama tekniğidir.